Гра Рослини проти Зомбі

Запрошуємо вас взяти участь в одній з найбільш популярній і захоплюючій грі під назвою Рослини проти зомбі. Якщо ви хоча б раз стикалися з подібним розвагою, тоді зрозумієте, чому вона настільки популярна. Тут є нескінченна кількість рівнів, кожний з який відрізняється якоюсь родзинкою. І здається, що життя не вистачить, щоб пройти всі етапи даної розваги. І добре, що не вистачить, тому що в цю гру можна грати нескінченно.
Отже, гра під назвою Рослини проти зомбі пропонує вам захистити власний особняк від кривавих монстрів. Використовувати для цього потрібно сад, розташований на задньому дворі будинку. Збираючи сонячну енергію, ви зможете накопичувати гроші, за які купувати різні рослини. Всі вони мають свої функції і кожен з них чимось корисним. Наприклад, соняшники виробляють сонячну енергію. Без них у грі вам точно не обійтися, тому що немає за що буде розширювати вас сад. Ту ж саму функцію виконують і гриби з жовтою шапочкою. Тільки спочатку вони виділяють сонце, яке можна обміняти на 15 монет, а пізніше, коли виростуть гриби, монет буде до 75.
Є вишеньки, які підривають зомбі в радіусі однієї ігрової клітини. Їх дуже спритно можна використовувати, якщо перед вами натовп з живих монстрів. Дуже популярним рослиною є капуста, яка відкидає качани прямо на голову супротивників. Кукурудза займається приблизно тим же, тільки періодично ще й стріляє маслом, що знерухомлює противника на деякий час.
Що ж на рахунок зомбі? Вони теж бувають різними. Є звичайні, ті, яких запросто вбити в два рахунки. А є зомбі складніше, з жовтим трикутником на голові – щоб їх ліквідувати, потрібно дуже постаратися. Найскладніші зомбі – з металевим відром, їх так просто не вбити, запасіться терпінням і рослинами.
(голосов:8)
на початок