Ігри Зоряні Війни

Любителі космічних битв, фантастичних поєдинків на далеких планетах або у відкритому космосі неодмінно зацікавляться іграми, присвяченими самій знаменитій сазі про боротьбу добра і зла. «Зоряні війни» Джорджа Лукаса підкорили кілька поколінь мрійників своїми масштабними битвами і дивовижними героями. Війна Республіки та Імперії не припиняється. І не видно кінця тим неймовірним пригодам, які випадають на долю головних героїв. Стати на деякий час одним із мужніх джедаїв і битися за мир і справедливість будь-який гравець зможе, почавши грати в захоплюючі ігри Зоряні Війни з цього розділу.

Від вас буде багато в чому залежати, чи переможе в черговій сутичці космічні лицарі, або сили зла візьмуть верх. Проявіть всю спритність, швидкість реакції, вміння управлятися з лазерним мечем і доведіть усім, що ви не просто гравець – ви один з тих, кому не відомий страх за своє життя, коли за спиною цілий світ, що потребує захисту. Віртуозно керувати зорельотом, стати одним з помічників магістра Йоди і захисником прекрасною Леї – чи не про це мріють юні глядачі улюбленого серіалу, коли на екрані розгортаються події, від яких просто дух захоплює?

Ми пропонуємо вам можливість реалізувати свої мрії і створити свій зоряний світ в іграх Зоряні Війни. І нехай він стане добрим, нехай ваш герой, сподіваючись на допомогу друзів, переможе підступність і злість. Будь пригода має закінчитися так, щоб у всій галактиці більше не залишилося й сліду тих, кому не до душі спокій і добросусідські відносини. Різноманітні завдання, які вимагатимуть від вас кмітливості, швидкості прийняття рішення, завдання на уважність і логіку, красиві пазли і розмальовки, складні лабіринти, численні вороги і не менш численні друзі – ось який світ Зоряних воєн, що запрошує вас сьогодні стати одним з його героїв.

.
на початок