Ігри Звичайний мультик

Працівники парку – синя сойка Мордекай та найлінивіший на світі єнот Рігбі – запрошують всіх пограти разом з ними в не зовсім звичайні ігри Звичайний Мультик. Ця парочка, відома всім з дуже популярного мультсеріалу «Звичайне Шоу», відрізняється таким умінням ухилятися від роботи, що просто дивно, чому їх начальник Бенсон досі не вигнав їх геть. Вся справа, мабуть, в тому, що ці дорослі «шалунішка» вміють виплутуватися з найскладніших ситуацій, залишаючись, кожен раз, як би і не при чому. Та ще їх приятель – снігова людина Скипс – намагається прикрити всі неподобства цієї парочки перед начальством.

Що тільки не приходить в шалені голови Рігбі і Мордекая! Вони готові займатися всім, чим завгодно, лише б їх не змушували виконувати службові обов'язки. Влаштовувати різні розважальні заходи, упадати з дівчатами і вислизати від начальника – ось і все, чим вони готові займатися кожен день. Ті ігри Звичайний Мультик, що ми пропонуємо всім любителям мультфільму і його головних персонажів, налаштують вас на веселий лад. Всі самі неймовірні витівки дружків-ледарів і їх колег по роботі в парку доступні для ігроманів, які мріють про веселе проведення часу.

Дай П'ять, Мускулист, Маргарет та інші приятелі основних героїв також візьмуть участь у веселих вечірках, веселих естафетах і небезпечні пригоди. Не тільки уважність і хороша реакція знадобляться вам у цих іграх, але і художній смак, вміння швидко оцінити обстановку і запропонувати нестандартне рішення виниклої проблеми. Допоможіть Мордекаю хоча б трохи вгамувати бешкетника Рігбі, і, можливо, саме ваша допомога вбереже їх від ще більших проблем. Веселіться і шаліта разом з ними, але не забувайте про те, що все має закінчитися добре!

.
на початок