Ігри Коні

Коні супроводжують людину здавна. У всі часи без них не обходилися ні мирні справи, ні ратні подвиги. Зорати поле під посіви, перевезти урожай, доставити важкий вантаж здалеку або домчати сідоків в сусіднє місто – тільки коні могли допомогти зробити все швидко. Ці сильні, витривалі тварини билися разом воїнам на ратному полі, стрімко несучись в атаку на супротивника або вивезли з поля бою поранених. Коні виступають у циркових виставах, дивуючи публіку своєю граціозністю і музикальністю. А маленькі конячки – поні – улюбленці всіх дітей на світі. Саме вони возять різнокольорові візки з сідоками і охоче пригощаються морквиною і цукром. Міським дітям рідко вдається поспілкуватися з справжніми кіньми. Але дуже багато люблять їх і прагнуть вибирати ігри про коней, які так приємно пограти разом з друзями.

Змагання на самих жвавих скакунах привернуть увагу тих, хто любить швидкість, подолання перешкод і не боїться складних трас і небезпечних поворотів. Юні леді зможуть вибрати для себе і подружок гру-розфарбування або одевалку. Неймовірно цікаво уявити себе сміливою амазонкою, що скаче на витонченій білосніжною або вороний конячці. Підберіть красивий наряд для наїзниці, так і її скакуна теж причепуріть в нову попону, прикрасьте гриву і розчешіть хвіст.

Найрізноманітніші коні зустрінуться вам в наших іграх про коней. Тут можна вибрати ігри по догляду за тваринами, наприклад за маленьким лошам або навіть відразу за кількома дорослими кіньми. Ви дізнаєтесь, що їдять конячки на обід, а що може стати для них ласощами, як лікувати хворого вихованця і як зробити так, щоб його будинок – стійло – завжди був чистим і теплим.

.
на початок