Ігри Розвиваючі

Всі батьки намагаються допомогти своїм дітям пізнати навколишній їх світ. І найкраще, що вони можуть зробити для своїх дітей, — познайомити їх з різними розвиваючими іграми. Всі діти люблять грати. Збирати вежі з кубиків, ліпити різні фігурки з пластиліну, розфарбовувати фарбами або олівцями картинки в книжках-розмальовках – таким заняттям дітлахи можуть присвячувати багато годин. Настільні ігри – відмінні помічники татам і мамам у підготовці дітей до школи. Однак не всім батькам вдається приділяти багато часу для навчальних ігор зі своїми дочками і синами. І на допомогу можуть прийти комп'ютерні міні-ігри, в які дитина швидко навчиться грати самостійно, варто лише трохи йому допомогти. Тим більше що спілкування з клавіатурою та комп'ютерною мишкою – теж важливий аспект сучасного розвитку дитини.

Запам'ятовувати букви та цифри, розрізняти кольори і форми предметів, навчитися нотній грамоті, розвинути увагу, посидючість, логіку, фантазію допоможуть ті ігри, що ми зібрали для малюків та їхніх батьків у цьому розділі. Для самих маленьких дітлахів підійдуть ігри-розмальовки, завдання на розвиток пам'яті. Хлопцям постарше будуть цікаві ігри складніше, в яких можна проявити здатність логічно мислити, знаходити відмінності, помічати приховане або проявляти свої творчі здібності.

Які б розвиваючі ігри не вибрали батьки для своїх дітей, вони можуть бути впевнені, що гра-навчання доставить малюкові радість, не буде складною і нудною. Разом з нашими іграми хлопці будуть дізнаватися кожен день щось нове і корисне для майбутнього життя всебічно і гармонійно розвиненої людини.

.
на початок