Гра Спанч Боб: Битва проти Патріка

Спанч Боб: Битва проти Патріка

найвірніші жителі містечка Бікіні Боттом, Патрік і Спанч Боб все і завжди роблять все разом. Ось так разом вони організували чемпіонат з карате, але кому належить ця ідея — невідомо. Чемпіонат з карате, але в мирному містечку не так вже й багато любителів цього виду спорту. Однак, цей чемпіонат справив величезне враження на жителів і став дуже успішним. Так що ноги в руки і вперед, ти там теж має бути!

Треба хоча б у двох боях здобути над своїм супротивником перемогу. Потрібно буде битися з декількома суперниками, але якщо вдасться здобути перемогу у всіх, то ти чемпіон Бікіні Боттом з карате! Але для Патріка і Губки Боба зробити це буде непросто, а вони мріють про те, як цей кубок буде стояти на полиці і передаватися з покоління в покоління, немов сімейна реліквія. До того ж, чим погано бути чемпіоном по карате? Ти сильний, тебе бояться. Все відмінно!

Управління дуже просте, потрібно натискати: для простого удару — «S» і «D»; для більш сильного — «S» і «D» + кнопка «стрілка вгору»; щоб ухилитися від удару супротивника — «стрілка вправо» і «вліво»; нанести супер удар — пробіл.

Атакувати противника тільки в тому випадку, якщо шкала внизу екрана буде повністю заповненою. Атакувати супротивника потрібно з розумом. Удачі!

.
на початок