Страшні ігри

З давніх пір люди просто обожнювали лякати один одного різними «страшними» історіями. Казки про чаклунів, вампірів, злих демонів, підступних мешканців підземель або ожилих мерців зустрічаються у всіх народів. У сучасному баченні, можливо, деякі з них втратили свою цілковиту основу, проте їм на зміну прийшли історії сучасні, повні несподіванок, жахливих монстрів і захоплюючих зустрічей з нежиттю. Всім любителям таких щекочущих нерви «лякалок» відомі і ті страшні ігри, що зібрані у цьому розділі. Однак якщо ви ще не знайомі з деякими з них, але дуже хочете перевірити свою сміливість і реакцію в екстремальних ситуаціях, то саме час вибирати що-небудь жахливе і починати грати.

Те, що відбувається на екрані, змушує здригатися, часом, і найсміливіших. Несподівано вискакують звіроподібні персонажі, парфуми і чаклуни намагаються штовхнути гравця в ступор, щоб, скориставшись моментом, завдати вирішального удару.

Зберіть всю свою волю в кулак і сміливо кидайтеся в бій! Щоб зруйнувати страх, вам можуть знадобитися, крім зброї, звичайні речі, які будуть потрапляти на шляху по нічному лісі, або під час «прогулянки» по підвалах напівзруйнованого замку. Не пропустіть нічого з того, що може врятувати вас! Будьте пильні, бо підступність злих персонажів не знає кордонів. Різні жанри ігор можуть виявитися «страшними». Не тільки ігри стрілялки, але і бродилки і квести відрізняються такими сюжетами, від яких холоне кров, і хочеться якомога швидше опинитися на теплому сонечку в оточенні друзів, наприклад ігри Слендермен. Не бійтеся! Вміле застосування заклинань, потрібного озброєння і допомогу добрих персонажів приведуть вас до перемоги!

.
на початок